Sekretny początek...

Każdy w swoim życiu miewał tzw. przypadki i zbiegi okoliczności i wiele sytuacji, gdzie „tak widocznie miało być”. Nic bardziej mylnego. Dla tych, którzy jeszcze nie są wtajemniczeni w wspaniałe siły naszego własnego umysłu i potencjału, jaki w nas drzemie, pewna informacja.
Każdą okoliczność, zdarzenie, sytuację, doświadczenie - uwaga: sam stworzyłeś.

Nie? Otóż - Tak.

Pytasz: jak? Pozwól, że Ci odpowiem: Istnieje coś takiego o czym wiedzieli już nawet 3000 lat p.n.e. Korzystali z tego wspaniałego Sekretu najwięksi i najpotężniejsi tego świata, którzy zapisali się na kartach historii i długo tam pozostaną. Czy nie było by dobrze dowiedzieć się, co Oni wiedzieli, czego większość nie wie i czynić naprawdę wspaniałe rzeczy w naszym życiu?

Należę do grona ludzi, którzy już wiedzą, na czym to wszystko polega i bardzo chcę, aby ta wiedza się szerzyła, bo to, co dajesz, do Ciebie wraca z zwiększoną siłą. Dobrze już Cię nie męczę.
Mowa o Prawie Przyciągania. Ponieważ nie ma znaczenia, kim jesteś albo gdzie się znajdujesz,  prawo przyciągania kształtuje całe Twoje doświadczenie życiowe i czyni to za pośrednictwem Twoich myśli. To Ty wzywasz to prawo do działania i robisz to poprzez własne myśli. Prawo przyciągania reaguje na Twoje myśli, bez względu na to, czego dotyczą.
Foto: www.mindfulhappiness.org
Jak to u mnie wyglądało? Odkąd pamiętam zawsze mówiłam moim bliskim, że w życiu osiągnę naprawdę dużo i pokażę, na co mnie stać. Jak się domyślacie, słyszałam to, co większość słyszy np.: „Przestań bujać w obłokach”, „Bądź realistką” i „Nie Ty”. Jak widać wiara i ogromne pragnienie w swoje słowa i przekonania sprawia, że Wszechświat ukierunkowuje mnie na odpowiednich ludzi i sprawia, że jestem we właściwym miejscu i o właściwym czasie. Nie powiem, nie idzie w zawrotnym tempie, ale od momentu, kiedy poznałam Sekret jestem tego wszystkiego świadoma i widzę, jaką już drogę pokonałam i ciesze się na tę podróż, która jest jeszcze przede mną.

Chcę Ci pokazać, na czym polega prawo, abyś wiedział o czym mówię. Nie raz na pewno miałeś sytuację, że np. pomyślałeś sobie o jakimś filmie, że chętnie byś sobie go obejrzał i co się dzieje za jakiś czas? Właśnie leci w TV. Albo myślisz o kimś, z kim dawno nie rozmawiałeś. I bum ta osoba się do Ciebie odzywa lub się spotykacie gdzieś „przypadkiem”. Doświadczałam tego bardzo często i dziwiłam się, jak to jest możliwe, ale wtedy jeszcze nie byłam świadoma. Kiedy trafiłam na książkę pt.: The Secret” Rhondy Byrne, po przeczytaniu jej, to było jak piorun z jasnego nieba. Od tamtego czasu staram się jak najczęściej mieć kontrolę nad swoimi myślami.

Właśnie to jest prawo przyciągania - ono działa jak magnes, który przyciąga do Ciebie to, czego pragniesz.

Musisz też uważać, bo jak każdy, miewasz też te negatywne myśli. Jeśli bardzo się skupiasz np. na jakimś problemie, on rośnie i się materializuje.

Ludzie są bardzo ograniczeni i żyją w świecie, gdzie myślą, że wszystko dzieje się samo. Jeszcze gorzej jak oddają kontrolę nad swoim życiem zupełnie innym ludziom. Robią to, mając przekonanie, że nic od nich nie jest zależne. Gdyby jednak przeanalizowali swoje przeszłe myśli, doszli by do wniosku, że stały się rzeczywistością i że sami sobie takie życie stworzyli.
Pomyśl teraz, skoro to Ty tworzysz swoje życie za pośrednictwem swoich myśli, czy nie będzie lepiej mieć się na uwadze i zacząć żyć świadomie.

Pamiętam jak dziś, że zadałam sobie pewnego razu pytanie, właśnie po przeczytaniu książki: czy są w moim pobliżu ludzie którzy myślą podobnie? To, co stało się potem, jest wręcz niemożliwe, ponieważ zostałam jakby "wrzucona w samo centrum tych ludzi". To było nieziemskie uczucie, kiedy sobie uświadamiasz, co się właśnie wydarzyło. Od tamtego czasu zmieniłam się i to bardzo, ale o tym kiedy indziej. Chcę abyś zapamiętał, że prawo odzwierciedla i oddaje Ci to, na czym skupiasz swoje myśli. Od tej chwili możesz zacząć świadomie tworzyć swoje przyszłe życie.

Polecam Ci również przeczytanie tej książki „ The Secret”. Ona była początkiem mojego lepszego życia. Mam nadzieje, że i dla Ciebie będzie świeżym tchnieniem na lepsza wersje swojego życia.

Share this:

, ,

KOMENTARZE

9 komentarze:

 1. Też czytałam Sekret :) Mega zmienia myślenie, ale od samego myślenia za dużo się nie zadzieje, trzeba też do pozytywnego myślenia dołożyć odpowiednie działanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd Ty czerpiesz te teksty Basiu. Znam Cię bardzo dobrze i treści w poszczególnych postach to po prostu plagiat. To nie Twój język mowy :) Ten kto Cię nie zna uwierzy, ja nigdy. Pozdrawiam Ciebie i Katarzynę Marciniuk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem Basi copyrighterem, sama poprawiałam jej te teksty, bo miały kilka błędów stylistycznych i interpunkcyjnych, co jest normalne, bo to częste błędy ;) Ale skoro te teksty są tak dobre, że oceniasz je jako plagiat, to mogę Basi pogratulować twórczości i wróżę jej niezłą karierę :) Pozdrawia.

   Usuń
  2. btw łatwo jest kogoś hejtować jako anomin, co nie :D

   Usuń
  3. Też czytałam tą książkę. Czytając wpis również miałam wrażenie, że jest to przepisana książka niemniej wątpię by autorka była na tyle nieinteligentna i to zrobiła :)

   Usuń
  4. Anonimowy - poproszę o wklejenie skanu książki lub etc, bo gadać to se możemy :)

   Usuń
 3. Jak dobrze jest czytać kolejny wpis o tym, że ktoś czytał tę książkę. Ciężko by mi było przepisać książkę i nie widzę w tym sensu wolałam oprzeć się na moich przemyśleniach i przeżyciach, bo o to mi chodziło. Jest jednak informacja z książki mianowicie o czasie, od kiedy ta technika jest już znana i to ze działamy jak zwierciadło :) i to tyle książki w całym moim tekście. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dobrze jest czytać kolejny wpis o tym, że ktoś czytał tę książkę. Ciężko by mi było przepisać książkę i nie widzę w tym sensu wolałam oprzeć się na moich przemyśleniach i przeżyciach, bo o to mi chodziło. Jest jednak informacja z książki mianowicie o czasie, od kiedy ta technika jest już znana i to ze działamy jak zwierciadło :) i to tyle książki w całym moim tekście. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny artykuł ale pobierz sobie program antyplagiatowy ze strony www.antyplagiat.net bo widziałem że ktoś kopiuje twoje teksty

  OdpowiedzUsuń