Eurocash Exclusive Night Sopot

Zdarzyło się Wam na pewno nie raz w życiu grać w gry planszowe. Założę się, że rodzice czasem mieli Was za to dość. Sama bardzo lubiłam w nie grać i tak samo ich męczyłam. I wiecie co? Teraz to ja jestem na tej "straconej" pozycji..., przecież dzieciaczkom nie odmówisz. No ok, zdarza mi się  czasem odmawiać moim dzieciom :) 

A co byście powiedzieli na specjalny wieczór poświęcony właśnie grze?
Nie takiej zwykłej jak np. "Chińczyk", czy coś podobnego. Mam tu na myśli grę edukacyjną, której celem jest pokazanie mechanizmów tworzenia dochodów pasywnych.

Foto: www.brander24.pl
O jakiej grze chcę Wam napisać?
EUROCASH. Być może część z Was już miała z nią styczność, ale czy w takiej oprawie jak jest to zrobione w Sopocie? To tam odbywa się event pod nazwa Eurocash Exclusive Night. Organizatorem tych wieczorów jest Krzysztof Maszota.

Po co to robi?
Ponieważ poprzez zabawę, która jest przyjemnością, uczymy się szybciej. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, jak można zarządzać swoimi pieniędzmi. Cały event tworzony jest dlatego, że nie zostaliśmy nauczeni tego w szkołach ani w żadnym innym miejscu.
Po raz pierwszy okazję zagrania w nią miałam 29 maja tego roku, właśnie w Sopocie.  Bardzo się ucieszyłam, ponieważ długo czekałam na tę chwilę, wcześniej zawsze "coś" powodowało, że nie wzięłąm udziału we wcześniejszych edycjach. Jak wiadomo nic w przyrodzie nie ginie, a odłożenie czegoś w czasie może być dla nas bardziej korzystne :)
Jak wspominam tamten wieczór? Pomimo, że był to koniec maja, było chłodno, nawet bardzo chłodno, lecz atmosfera, jaka towarzyszyła grze i całej jej oprawie, dawała przyjazny i przytulny klimat. Urokliwe miejsce, gdzie się wszystko odbywało, elegancka restauracja Rybna Ferajna z pysznym jedzeniem, tuż przy wejściu na Molo i ten widok... 

Zdjęcia: www.brander24.pl
Uśmiechnięci gracze tuż po zaspokojeniu apetytu przystąpili do rozgrywki o miliony . Wszystko po to, aby jak najszybciej wydostać się z tzw. "wyścigu  szczurów". Tylko taki ruch umożliwiał wykupienie  swojego marzenia. Po cichu miałam nadzieję, że będę tą szczęściarą, ale widać jeszcze nie byłam gotowa na przyjęcie bogactwa ;) Rywalizacja pomiędzy stolikami była dość głośna :) Kilku uczestnikom się to  udało - szkoda, że nie widzieliście, jaką mieli radość z tego powodu :) Intensywność gry wzbudziła w uczestnikach chęć dalszej zabawy. I, kiedy tylko rozgrywka dobiegła końca, przyszedł czas, aby przenieść się do Dream Clubu, miejsca z klimatyczną muzyką. Jeśli ktoś miał nadmiar energii w sobie, tam mógł  ją śmiało wyładować :) 

Jeśli chcecie wziąć udział w najbliższej, 5-tej już edycji Eurocash Exclusive Night, to mam dla Was bardzo dobrą wiadomość, bo odbędzie się ona już w najbliższy piątek, 17 lipca w Sopocie.
Gdyby z jakiegoś powodu nie udało Wam się dotrzeć na wydarzenie, udostępnię filmik z edycji, która odbyła się w maju:


Wszystkie ciekawostki na ten i na inne tematy znajdziecie również na FanPage'u, u Krzysia :)

Gala Eurocash w Bydgoszczy
Dnia 3 grudnia 2014 r, miałam przyjemność poprowadzić razem z kolegą Szymonem wydarzenie, jakim była Gala Eurocash.
To był mój pierwszy występ przed tak liczną publicznością. Na widowni zasiadło około 100 osób, czekających na sporą dawkę wiedzy od ekspertów z tematyki finansowej. Emocje z tym związane do dziś wspominam z wielką radością, lecz wtedy czułam zdenerwowanie. Ludzie, których tam poznałam, wnieśli wiele wartości do mojego życia.  Z niektórymi z nich kontakt mam do dziś :) Od wielu dostałam gratulacje i miłe słowa za odwagę. 

Przyjemnie się współpracuje z takimi osobami jak:
Adam Lisiak

Oto krótka fotorelacja z tamtego wydarzenia:Gala Eurocash BydgoszczJeśli tylko będzie okazja, aby znowu poprowadzić taką Galę, to ja się na nią piszę :) Nie ma nic przyjemniejszego, jak patrzeć na ludzi, którzy przyszli po nowe i inspirujące wiadomości. 

Zachęcam Was do wybrania się ze mną na kolejne tego typu wydarzenia - będzie okazja do zdobycia wartościowej wiedzy, poznania inspirujących ludzi i do poznania siebie nawzajem na żywo :)

Share this:

, , ,

KOMENTARZE

12 komentarze:

 1. Potwierdzam, byłam na 3 edycjach EEN i polecam każdemu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi pozostaje tylko pozazdrościć uczestnictwa w tylu spotkaniach, ale ogromnie się ciesze, że byłam na jednym. Na nim nie zamierzam skończyć :)

   Usuń
 2. Dawid Wrzalik14 lipca 2015 22:42

  Gratuluję Basiu! ogromny postęp widać u Ciebie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życie jest za krótkie, dlatego dążę ku ulepszaniu jego :) Bo kto jak nie MY?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację! dlatego szukam nowych wyzwań i inspiracji!

   Usuń
  2. Kto szuka, ten znajdzie :) wszystko w swoim czasie Dawidzie ;)

   Usuń
 4. Pomysł wydaje się interesujący. Lubie współzawodnictwo. Przy okazji zabawy można podpatrzeć i nauczyć się czegoś o finansach od innych. Inny punkt widzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I taki jest :) nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić Cię na taki właśnie event :)

   Usuń
 5. super! nauka poprzez intelektualną... zabawę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło było Cię gościć Basiu. Zapraszam na kolejne edycje, ale już z Twoimi czytelnikami:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzysiu cała przyjemność po mojej stronie ;)
   Mam nadzieje, że zachęce ich i z miłą chęcią mi potowarzyszą :)
   Na następnej edycji jestem na 100 % :) :)

   Usuń